SOEN projekt predstavitvena delavnica

V okviru mednarodnega projekta PlaNET SOEN 2.0 so se v decembru udeležili mednarodnega usposabljanja na Poljski dijaki Urh Račnik (1.T), Monika Janžek (2.T) in Eva Gradič (4.T) skupaj z mentoricama, Bernardo Obreza in Mojco Oset.  Tema njihovega usposabljanja v tujini je bila Innovation and Sustainability (inovacije in trajnost).

Po končanem usposabljanju v tujini morajo udeleženci doma, na svoji šoli izvesti delavnico oziroma trening, kjer svojim sošolcem in ostalim poslušalcem (študentom, profesorjom) predstavijo svoje izkušnje iz usposabljanja. Tako so v sredo, 22.1.2020 v učilnici 5 izvedli več kot štiriurni trening, kjer so naučili poslušalce kreativnega in inovativnega razmišljanja.Dijaki so se zelo zabavali in štiri ure so minile v izredno sproščenem vzdušju. Po mnenju udeležencev treninga so takšne delavnice, kjer se jih spodbudi h kreativnemu in inovativnemu načinu razmišljanja,  pri pouku zelo dobrodošle.

Morda vam bo všeč tudi...